Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Z Nadbużańskiej doliny

Rezerwacja szczeniąt
Obecne mioty.

Obecne mioty.

W dniu 18 kwietnia przeszedł na świat miot I po dwójce wybitnych rodziców. Matka - Ma'bella to jedna z najlepszych długowłosych suk w Polsce. W 2021 roku zdobyła tytuł VA2 PL na najważniejszej wystawie owczarkarskiej w Polsce. W 2022 uzyskała tutuł VA1 Łotwy przyznany przez najważniejszego niemieckiego sędziego B. Webera. Reproduktorem został niemiecki pies Zitan vom Repitition, trzeci pies na świecie w 2017 roku - VA3 BSZS 2017. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt. 

 

suczka - zarezerwowany 

suczka - zarezerwowany 

suczka - wolna 

suczka - wolna 

suczka - wolna 

pies - zarezerwowany 

pies - zarezerwowany 

pies - wolny 

Rezerwacja szczeniąt

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI SZCZENIĄT,

ZOSTAŁY JESZCZE 2 PIESKI I 3 SZUCZKI!

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą hodowl. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania, które pozwolą nam na dobranie dla Państwa szczeniaka o charakterystyce najbardziej przybliżonej Państwa oczekiwaniom. 

 

Formularz ma charakter poufny, a udzielone odpowiedzi pozwolą nam upewnić się, że nasze szczenię trafi do odpowiedniego domu pełnego miłości i opieki.

 

Tylko dzięki skorzystaniu i uzupełnieniu formularza mają Państwo możliwość rezerwacji szczeniaków z Nadbużańskiej Doliny.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość.

 

 

 

 

Hodowla owczarków niemieckich nie jest dla mnie biznesem, sposobem na zarabianie pieniędzy, ale pasją, która pochłania większą część mojego życia, a pies jest towarzyszem drogi, którą właśnie nazywam życiem.

 

Nie godzimy się aby szczeniaki trafiały w ręce osób, które planują umieścić psa w kojcu, budzie z łańcuchem lub przeznaczyć do stróżowania. Zapewniamy sobie możliwość selektywnego wyboru osób, w które trafią nasze pociechy, dokładnie sprawdzając możliwości jak i środowisko w jakie mają trafić. Zgodnie z naszym założeniem psy o tak wyjątkowym pochodzeniu, mogą trafić tylko i wyłącznie w ręce osób dla których tak jak dla nas dobro czworonożnego przyjaciela będzie najlepsze. 

 

Wybierając szczeniaka z naszej hodowli dołączysz do rodziny, gdzie wszyscy służyć będziemy Ci pomocą przy wychowaniu, doradztwem wystawowym przynoszącym chlubę naszej hodowli oraz wspólnymi spotkaniami z naszymi kochanymi towarzyszami. Tak więc, zastanów się czy jesteś gotowy/a na wspólna przygodę z owczarkami z nadbużańskiej doliny.

 

Formularz rezerwacji
Dane personalne:
Imię i nazwisko
Adres zam.
Telefon
E-mail
Jak Pan/Pani do nas trafił/a?
Dane dotyczące nabywanego szczeniaka:
Płeć
Przeznaczenie
Miejsce zam. psa
Czy posiada Pan/Pani doświadczenie w wychowywaniu psów?
Czy posiada Pan/Pani obecnie inne zwierzęta? Jeżeli tak, to jakie.
Jakie cechy najbardziej ceni Pan/Pani u tej rasy? (charakter, wygląd)
Jakie cechy uważa za niepożądane? (charakter, wygląd)
Prosimy o kilka słów o sobie: